fbpx

Kim Kardashian ndez rrjetin, zhvishet në plazh

Kim Kardashian njihet si një sipërmarrëse dhe grua mjaft e fuqishme dhe me reputacion në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe jo vetëm, shkruan Indeksonline.

Ajo ka rënë në sy fillimisht për shkak të formave të saj trupore dhe gjithnjë qëndron në fokus të mediave rozë.  E së fundmi ajo po mirret me biznese të ndryshme që kanë të bëjnë me modën dhe produktet e bukurisë.

Ajo është edhe krijuese e ‘show-it’ televiziv ‘Keeping Up With The Kardashians’ që ndiqet nga miliona njerëz.

Kim ka bërë një paraqitje të nxehtë nga plazhi duke treguar format perfekte trupore dhe duke mos zhgënjyer miliona fansa as kësaj radhe.