16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Kim Kardashian nënë për herë të katërt

spot_img

Një tjetër bebush pritet të vijë në jetë në familjen Kardashian.

Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të katërt.

Ajo dhe Kanye West kanë së bashku tre fëmijë dy vajza dhe një djalë.

Vetëm 11 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së saj Chicago, Kim ka planifikuar një tjetër shtatzëni me nënë surrogate.

Thuhet se familjes do ti shtohet një djalë dhe se ai do të lindë nga një nënë mbartëse sikurse lindi edhe motra e tij Chicago.

Kjo ishte një mënyrat që Kim të shtojë familjen e saj pasi në dy shtatzanitë e para, ajo ka pasur mjaft komplikacione dhe mund t’i rrezikohet jeta me nje të tretë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat