31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kim Kardashian pozon me sozitë e saj

spot_img

Kim promovon koleksionin e ri të syzeve nga “Carolina Lemke”
Kim Kardashian ka pozuar përkrah disa sozive të saj dhe në pamje të parë, të gjitha duken si 38-vjeçarja

https://www.instagram.com/p/Bu45wCDHdvR/?utm_source=ig_embed

Vajzat në jetën reale nuk i ngjajnë shumë Kim-it, mirëpo për hir të setit fotografik look-u i tyre është përshtatur shumë me atë të bukuroshes.

Duken kopje të njëra-tjetrës, me vetëm pak ndryshime të vogla. Po ashtu, po t’i shikosh fotot me vëmendje, modelet e përzgjedhura edhe trupin e kanë si Kim-i.  Me të vërtetë WOW!

Me siguri të njëjtin mendim ndani edhe ju

https://www.instagram.com/p/Bu43Kdul_QJ/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat