fbpx

Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamjet hot

Screenshot_6-3.jpg

Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline.

Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në treg furishëm, me veshjet e brendshme të markës ‘Skims’ që janë pronë e saj e që gradualisht po bëhet ndër produktet më të kërkuara nga femrat.

Për ta promovuar këtë produkt po kujdeset vet ylli televiziv, Kim Kardashian, e cila edhe së fundmi, ka publikuar pamje e veshur me këtë veshje.

Ajo duket shpërthyese në këtë veshje e cila pos të tjerash mundëson formësimin e trupit, duke vënë në pah format më të theksuara femërore.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303