fbpx

Kim: Arsyet ”dramatike’ pse u anulua kalendari “Kardashian” i Krishtlindjes

Kim Kardashian ka  folur për herë të parë për dështimin e kalendarit të Krishtlindjeve vitin e kaluar dhe ketë vit familja Kardashian kanë vendosur ta anulojnë.

Per E! News Kim ka folur për incidentet e vitit te kaluar dhe se ketë vendim e kane marre te dyja motrat Kim dhe Jenner të cilat janë të parat që kanë hequr dore nga  xhirimet e fotografive të parashikuara.

Duket se pas dramës së vitit të kaluar, familja ka kuptuar se nuk kishte më fuqi të koordinonte një kalendar që do të kryesonte kryeveprën e vitit të kaluar. “Duhet të them, në sajë të kartës së Krishtlindjeve të vitit të kaluar, që me të vërtetë bënë vetëm për ne”, shpjegon Kim. “Kjo ishte kaq dramatike.”

 

Tifozët e Keeping Up With the Kardashians do të kujtojnë se ishte foto-xhirimi i festave që çoi në luftën ku Kim e quajti Kourtney Kardashian “më pak interesante për të parë”. Pra, është e sigurt të thuhet se anulimi i përshëndetjes për festën e këtij viti ishte ndoshta më e mira.

Nga ana tjetër ekziston edhe çështja e bashkimit të çdo anëtari të familjes Kardashian, e cila nuk është një arritje e lehtë duke marrë parasysh oraret e tyre të vështira. Kim është e mendimit se Kris Jenner ka hequr dorë, ajo ndihet sikur  nuk ka energji për tu grindur të gjithë fëmijët e saj.

 

Lër një koment