fbpx

Kim Kardashian:”5 vjet bashkë dhe 4 fëmijë…”

Blogerja e njohur tashmë një biznesmene e vërtet ka bërë një dedikim mjaft emocionues për bashkëshortin e saj Kanye West.

Në prag të përvjetorit të martesës ajo i shkruan publikisht:

“5 vite dhe 4 fëmijë. Jeta s’mund të bëhej më bukur!”

Rikujtojmë se pak ditë më parë Kanye West dhe Kim Kardashian u bënë prindër për herë të katërt përmes një mamaje surrogate./real-news.tv