fbpx

Kim shfaq format bombastike e veshur me lëkurë

Kim Kardashian ishte nisur për ne Craig’s West Hollywood, bashkë me bashkëshortin e saj Kanye West dhe motrën Kourtney.

38 vjeçarja, kishte zgjedhur një veshje lekure me ngjyrë të zezë. Kim kishte theksuar çdo detai të trupit me këtë veshje.

Kim, kishte vendosur makiazh të errët dhe  flokët i kishte lënë të drejta. Ajo perfeksionoi lookun me një palë taka.

Bashkëshorti i saj Kanye, i ishte përshatur asaj duke kombinuar veshjet ai kishte zgjedhur një bluze sportive të zezë dhe pantallona të gjëra së bashku me një palë atlete.

/real-news.tv/