fbpx

Kim zvogëlon të pasmet

Screenshot_11-3.jpg

Kim Kardashian gjithmonë është shquar për format bombastike trupore.

Kim Kardashian, e cila njihet si femra me të pasmet më seksi, duket që më nuk dëshiron të thirret me këtë epitet.

Në imazhet e fundit që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, Kim ka bërë fansat të dyshojnë që ajo ka zvogëluar të pasmet.

Së pari, ishte një fotografi nga promovimi i produkteve të reja ajo që bëri të gjithë të dyshojnë se Kim ka bërë këtë ndryshim të papritur.

Por, këto dyshime i bëri edhe më të mëdha fotoja e fundit ku bukuroshja shfaqet me një fustan të bardhë të gjatë, e fotografuar nga prapa.

Për më shumë, shikojeni fotografinë dhe gjykojeni vetë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *