fbpx

“Kimetja e ka fajin”/ Mbesa e shkrimtarit Martin Camaj “shkund” Ramën dhe Yuri Kim: Fëmijët po na vdesin për bukë

WhatsApp-Image-2021-10-06-at-17.12.41-780x405.jpeg.jpg

Vera Camaj, e cila u identifikua si mbesa e shkrimtarit Martin Camaj, ka dalë sot në protestë para Kryeministrisë.

Ajo thotë se fëmijët po na vdesin për bukë, ndërkohë ajo sheh si fajtore Kryeministrin Rama dhe ambasadoren e SHBA-ve Yuri Kim .

“Kimetja e ka fajin, dhe Rama. Nuk kemi lekë për bukë, nuk i përballojmë dot çmimet e larta. Ai do që ti shkojmë brenda, me u fut me 10 persona. Unë jam Vera Camaj, mbesa e shkrimtarit Martin Camaj. Fëmijët po na vdesin për bukë, ku të shkoj, më thoni ju. Cfarë të ha”, tha ajo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303