fbpx

“Kjo kunata ime…”/ Lidhja me DJ Dagz, Einxhel takon motrën e të dashurit, dalin fotot

xheli.jpg

Lidhja mes Einxhel Shkiras dhe Dj Dagz mesa duket po konsolidohet pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip.

Moderatorja mbrëmjen e kaluar ka dalë të argëtohet në një nga clubet e Prishtinës. Ka qenë vetë Einxhel që ka ndarë disa momente nga nata e mbrëmshme ku shihet nën shoqërinë e Semi Jaupaj dhe motrës së partnerit të saj, Aurora Gumnishta.

Ndërsa shihen duke kërcyer, nuk kanë munguar as komplimentet ndaj njëra-tjetrës. Ka qenë motra e Arbërit e cila ka shkruar krahas fotos me Einxhel: “Kjo kunata ime e mrekullueshme”.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303