fbpx

Kjo mënyrë efektive do t’ju ndalojë dhimbjen e dhëmbit

1554-650-f0280700af66f206.jpg

Këdo që pyesni do t’ju japë të njëjtën përgjigje: dhimbja e dhëmbit është një nga dhimbjet më të këqija. Dhe është një nga ato rastet kur ndiheni sikur nuk keni asgjë tjetër për të bërë. Skenari më i keq është ta ndjesh dhimbjen natën.

Pra, në rast se keni një dhimbje dhëmbi dhe derisa të vizitoni ose konsultoheni me dentistin, shihni më poshtë një zgjidhje natyrale dhe efektive, nëse merrni një dhimbje dhëmbi gjatë natës.

Pastë hudhre

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303