fbpx

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë njerëzores”/ Sonila Meço drejton gishtin tek qeveria Rama

th-1.jpg

Gazetarja Sonila Meço ka reaguar e prekur për tragjedinë që ndodhi dje në Himarë. Ish-polici përplasi për vdekje një vogëlushe 7-vjeçare, e cila kishte shkuar me familjen e saj në plazhin e Potamit.

Sonila Meço e drejton gishtin si përgjegjës kryesorë tek Ministria e Turizmit dhe Ministria e Brendshme. Gazetarja shkruan se kjo ëhstë një tragjedi e paralajmëruar.

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303