fbpx

Kjo video e vajzës së Loredanës dhe Mozzik po përhapet me shpejtësi

hana.png

Vajza e Mozzik dhe Loredanës, Hana ka interpretuar nën ritmet e freestyles të reperit të famshëm, Don Xhonit.

Loredana ka ndarë me ndjekësit e saj në Tik Tok një video të vogëlushes së saj, video e cila u përhap me shpejtësi.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303