fbpx

Klajdi Haruni në një lidhje me M…

Capture-10-680x365_c.jpg

I ftuar në puntatën e fundit në “Shiko Kush Luan”, Klajdi Haruni, këngëtari i njohur na tregoi disa detaje nga jeta e tij private.

Gjatë sfidës “Ndaje ose pije”, artisti u gjend përballë pyetjes:

“A je gati të pranosh që je në një lidhje dhe emri i saj fillon me shkronjën ‘M’ por nuk quhet Mamica?”

Menjëherë pas kësaj Klajdi shpërtheu në të qeshura, duke pranuar se momentalisht është në një romancë dashurie.

Klajdi zgjodhi të mos e zbulonte emrin e vajzës që ka në krah, ai u shpreh se emri i saj fillon me shkronjën ‘M’ dhe mbaron me ‘A’./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *