Klaudia Pepa flet për mashkullin që e ngre në ajër: Është princi im

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të njohura dhe më të talentuara, e cila karrierën e saj po e vijon jashtë vendit.

Shpesh balerina Klaudia Pepa poston në profilin e saj në rrjete sociale foto shumë provokuese, por duke treguar edhe aftësinë e saj si profesioniste.

Pak ditë pasi deklaroi në një intervistë se ende nuk e ka gjetur ende dashurinë, balerina e njohur shqiptare bëri një dedikim të veçantë për kolegun e saj balerin Francesco Mariottini.

“Princi im”, shkruan Klaudia teksa publikon një foto ku shfaqet e ngritur në ajër nga Francesco.