fbpx

Klea Huta, Elgitit: ‘Gjithçka në këtë botë, bashkë’

klea.jpg

Klea Huta dhe Elgit Doda janë çifti me më shumë surpriza!

Dyshja na ka treguar se janë gati të pandashëm edhe kur punojnë bashkë. Me sa duket projekte të reja kanë nisur për këtë vit.

Lajmin na e bën të ditur vetë Elgiti përmes një postimi në Instagram:

“Së shpejt! Projekt i madh”, shkruan ai në koment ndërsa më pas zbulon se bëhet fjalë për një akademi në emrin e Kleas.

https://www.instagram.com/p/BrxwWy9hAqy/

Ndërkohë Klea shkruan krah fotos së publikuar në Instagram ku shfaqet pranë Elgitit:

“Dëshiroj që të bëjmë gjithçka në këtë botë bashkë”

Kështu nuk na mbetet veçse të presim se si do të finalizohet Akademia e Kleas./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *