fbpx

Klea Huta poston foton e ëmbël me djalin e saj

Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë para dy ditëve.

Klea solli në jetë Krid, i cili sipas postimit të saj të fundit dhe me të drejtë, i ka ndryshuar jetën moderatores.

Ajo ka postuar një foto në instagram teksa i mban dorën duke shkruar krahas foto :

“Ti më ndryshove jetën”