fbpx

Klea Huta rrëfen se për çfarë e kritikon më së shumti vjehrra

Aktorja dhe prezantuesja simpatike,  Klea Huta ka rrëfyer ditën  e sotme se për çfarë e kritikon mamaja e të dashurit të saj, Elgid Doda.

E ftuar në ‘E diell’, moderatorja tha se vjehrra e kritikon më shumë për faktin se Klea duhet të drejtojë më shumë emisione.

‘Vjehrra më thotë që të bëj më shumë emisione, ndërsa mamaja ime i thjotë Elgidit të bëjë më shumë këngë’, ka thënë bukuroshja.

Klea dhe Elgidi prej kohësh bashkëjetojnë dhe konsiderohen si një ndër çiftet më të bukur të shoëbizit shqiptar. /real-news.tv