fbpx

Klea Huta zbulon simptomën e çuditshme pas infektimit me Covid-19: “Kanë një aromë si benzinë ose fekale është e shpifur”

WhatsApp-Image-2020-12-07-at-08.46.13.jpeg

Këngëtarja e njohur shqiptare Klea Huta ka zbuluar së  fundmi se para disa muajsh ajo ka kaluar Covid-19 së bashku me familjen e saj.

Klea u shpreh në një postim në instastory teksa rrëfeu se  gjëja më e tmerrshme ishte që nuk mund të nuhaste dot asgjë për një kohë të gjatë.

“Para disa muajsh une dhe familja ime kaluam Covid-19! Fatmiresisht e kaluam paq. Prej dy muajsh pata as 0% nuhatje sa mendova se nuk do te nuhasja kurre me. Ishte e tmerrshme qe nuk nuhasja dot as eren e tim biri dhe po cmendesha por kjo ishte e keqja me e vogel qe po me ndodhte ne krahasim me fatkeqesite qe kemi degjuar nga kjo semundje e tmerrshme. Kur mendova qe gjithcka po i rikthehej normalitetit dhe nuhatja mu rikthye Dicka tjeter ndodhi Disa ushqime mua me duken sikur kane te njejten arome, konkretisht: Qepa, veza, pula, vera, disa nga parfumet dhe nuk me kujtohet se cfare tjeter, Me tjetersohen aromat dhe kane nje arome si benzine ose fekale. Eshte e shpifur dhe realisht me ka kapur paniku nese do mund ti nuhas edhe njehere ushqimet me aromen e tyre apo jo! Dua ta ndaj dhe me ju kete gje per te kuptuar se cfare po na ndodh”, shkruan Klea.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303