fbpx

Kledi Bahiti do të bëhet baba për herë të parë?

ki.jpg

Kompozitori i njohur shqiptar, Kledi Bahiti është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.

Lajmi u bë publik prej fillimit të marsit, kur u vu rë se bukuroshja bionde nga Tirana, kishte vendosur edhe si foto profili foton krah kompozitorit të njohur.

Burime për “Prive.al” thonë  se çifti janë në pritje të ëmbël të fëmijës së parë.

Çifti ende nuk e ka konfirmuar lajmin por bashkë nuk fshihen më në rrjetet sociale./real-news.tv

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303