28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

KLGJ, miratohet dorëheqja e gjyqtarit

spot_img

Ditën e sotme është miratuar dorëheqja e gjyqtarit Metush Saraçi nga KLGJ. Mësohet se Metush Saraçi kishte dhënë dorëheqjen për arsye shëndetësore dhe prej moshës së tij, që jepte vështirësi në drejtimin e detyrës.

Ish-kryetari i Gjykatës së Apelit në Tiranë ia ka dorëzuar dorëheqjen Presidentit Meta.

Saraçi ka shërbyer si kryetar në Gjykatën e Apelit të Tiranës që prej vitit 2011./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat