28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Koha kur Florjan Binaj kishte flokë

spot_img

Aktorin e humorit Florjan Binaj, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëtën paraqitje.

Kur vjen fjala tek flokët e kemi portretizuar si ‘tullac’.Por sot ai na rikthen disa vite më pas kur ishte më i ri dhe me shumë flokë.

Flori postoi në llogarinë e tij në instagram një foto para 13 viteve dhe përveç flokëve, nuk mund të themi që duket shumë ndryshe.

Jeni gati ta shihni Florin?

“Unë në vitin 2005 duke menduar se çfarë do postoj sot në dhjetor 2018” – shkruan Flori me humor./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat