fbpx

Koronavirusi/ Teatri ‘Petro Marko’ solidarizohet me Italinë: Jemi përkrah jush!

1111.png

Qyteti bregdetar i Vlorës është sensibilizuar me Italinë, që po përballet me vështirësi nga koronavirusin.

Teatri ”Petro Marko” është veshur me ngjyrat e flamurit italian ”il Tricolore”.

Në imazhet që shfaqeshin në faqen kryesore të teatrit ”Petro Marko” nuk mungonte as flamuri kuqezi por edhe një mesazh domethënës “Shqipëria dhe Vlora janë përkrahë Italisë”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303