Kosova për fitore ndaj Ishujve Faroe, ja formacionet zyrtare

Kosova luan sot një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Ishurjve Faroe ndërkohë që janë publikuar formacionet zyrtare.

Challandes ka bërë disa ndryshime në formacionin kryesor. Ardin Dallku i Vorskla Potlavas ka startuar dhe Idriz Voca.

Ja formacionet e plota:

Lër një koment