21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Kosova për fitore ndaj Ishujve Faroe, ja formacionet zyrtare

spot_img

Kosova luan sot një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Ishurjve Faroe ndërkohë që janë publikuar formacionet zyrtare.

Challandes ka bërë disa ndryshime në formacionin kryesor. Ardin Dallku i Vorskla Potlavas ka startuar dhe Idriz Voca.

Ja formacionet e plota:

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat