28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

KQZ sapo përditësoi të dhënat e fundit, ja numri i votave për PS, PD dhe LSI deri më tani

spot_img

KQZ sapo ka bërë përditësimin e fundit të të dhënave, ku janë numëruar 1961 kuti nga 5199.

Deri më tani paraqitet ky rezultat:

Partia Socialiste 283,320 vota

Partia Demokratike 223,030 vota

LSI 40,615 vota

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat