fbpx

“Krimi dhe… droga”/ Reperi shqiptar nuk ndalet, i dedikon këngë kryeministrit Rama (VIDEO)

butaa.jpg

Nuk ndalet Bash Buta!Pas këngës Hashim Thaçi reperi vjen me një tjetër dedikim për një politikan shqiptar.

Këtë herë është Edi Rama, kryeministri  shqiptar ai që është bërë objekt  i këngës së Butës .

Reperi publikoi në ‘Instagramin’ e tij disa sekuenca të këngës ku shihet kryeministri shqiptar në një fjalim të tij të disa kohëve më parë teksa dëgjohet që flet për krimin dhe drogën.

Kënga do të publikohet në 13 dhjetor, ndërkohë këto janë sekuencat e shkëputura nga klipi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303