fbpx

“Krizë martesore” /Kim dhe Kanye marrin vendimin e papritur!

Ditën e dielë, Kanye West u fotografua duke hipur në një avion privat në Cody, Wyoming, me djalin e tij katër vjeçar Saint.

TMZ raporton që Kanye dhe Kim kanë marrë vendosur të shkojnë me pushime së bashku me katër fëmijët e tyre në përpjekje për të shpëtuar marrëdhënien e tyre përpara se të jetë shumë vonë.

Ata u panë për herë të fundit së bashku fundjavën e kaluar, në Wyoming, dalje kjo që u komentua gjatë nga mediat sidomos për faktin se Kim u pa e përlotur, teksa fillimisht u bë me dije se Kim i ka kërkuar të shoqit që të trajtohet për bipolariteti.

Duket se çifti po përpiqet të shpëtojë martesën nëpërmjet një udhëtimi nga i cili shpresojmë shumë që gjërat të rregullohen.