fbpx

Kryebashkiaku i Dropullit infektohet me koronavirus

auto_dhimiter_toli1603658838.png

Një tjetër personazh publik në vend ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Kryebashku i Dropullit, Dhimitër Toli ka shkruar në Facebook se vetëm pak minuta më parë i është konfirmuar tamponi pozitiv teksa ka qenë në izolim bashkë me familjen pasi shfaqi simptomat e para që dje.

Të nderuar bashkëqytetarë! Vetëm pak minuta më parë më informuan se jam pozitiv për koronavirus dhe kam qenë në izolim, unë dhe familja ime, që nga dje kisha simptomat e para!

Nesër Bashkia nuk do të funksionojë pasi dezinsektimi do të bëhet në të gjitha zonat, duke vëzhguar gjithmonë masat e nevojshme mbrojtëse!

Do të vazhdoj të kryej detyrat e mia për sa kohë që kam nevojë nga shtëpia! Ju uroj shëndet dhe vëmendje maksimale”, shkruan ai.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303