33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kryemadhi: Edi Ramën do ta rrëzojnë socialistët e tij

spot_img

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat në Roskovec, ka thënë se Rama duhet rrëzuar sepse shqiptarët meritojnë më shumë.

Më tej, Kryemadhi tha se LSI po ngre grupet e punës në çdo qendër votimi.

“Nuk kemi nevojë për një lider psikopat. Nuk do të ndalemi dhe do vazhdojmë çdo ditë që takohemi me qytetarët. Do ketë zgjedhje të parakohshme politike. Çdo ditë qe kalon Rama bëhet më i dobët. Edi Ramën do ta rrëzojnë socialistët e tij, por ne do largojmë fenomenin e një kryeministri që është i lidhur me krimin”,  tha Kryemadhi nga Roskoveci. /real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat