24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kryemadhi në Gramsh fton qytetarët të ngrihen kundër qeverisë

spot_img

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi zhvilloi një takim me qytetarët e Gramshit, të cilëve iu kërkoi të ndezin motorët dhe të bëjnë sa më shumë presion ndaj qeverisë, e cila siç tha ajo, është në grahmat e fundit të saj.

Kryemadhi pohoi se politika duhet të shihet nga shqiptarët si një instrument, i cili duhet të vihet në shërbim të tyre për të përmirësuar kushtet ekonomike dhe ato sociale.

“Korrupsioni i kryetares së bashkisë në Reskovec është shumë i madh. Vota janë blerë me paratë e drogës.  Njerëzit duhet ta shohin politikën, si një instrument për të përmirësuar jetën e tyre, për të zhvilluar shanset ekonomike. Mos u ndalni, sepse në grahmat e fundit, sa më i madh është presioni, aq më pranë është fundi i tyre”, tha Kryemadhi./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat