fbpx

Kryeministri Edi Rama merr vendimin e bujshëm, ja ç’do ndodhë në orën 13:00

edi-rama-2-750x375-1-1.jpg

Kryeministri i vendit, Edi Rama, do të dalë në orën 13:00 në një konferencë urgjente për mediat.

Konferenca vjen fill pas ngjarjeve të rënda kriminale ku në 5 ditë kanë humbur jetën 10 persona, në aksidente rrugore dhe masakrën e Velipojës.

Bashkëbisedimi me gazetarët do të zhvillohet në sallën e hartave në kryeministri, ku nuk dihet akoma nëse kryeministri do të marrë ndonjë vendim në lidhje me ngjarjet e rënda që kanë tronditur vendin ditët e fundit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303