21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Kryeministri Edi Rama publikon pamjet dhe jep lajmin e mirë: Hapet një tjetër kapitull

spot_img

Kryeministri Edi Rama ka postuar së fundmi një video nga qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Ai ka pasqyruar pamjet e reja, ku edhe shkruan se do hapet tjetër kapitull i modernizimit të shërbimit shëndetësor, me sistemin e ri ultramodern të laboratorëve të analizave.

Njoftimi:

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” – Hapet një tjetër kapitull i modernizimit të shërbimit shëndetësor, me sistemin e ri ultramodern të laboratorëve të analizave, i cili do të shtrihet në territor me të njëjtën cilësi, si rrjet kombëtar i laboratorëve publikë shëndetësore në vend

#SkaKohëPërPushim”

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat