fbpx

Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm që në mëngjes: Vetëm me një klik mund të…

edi-rama-2-750x375-1.jpg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në rrjete sociale. Ai bën një prezantim të Komisariatit të Ri Dixhital.

Kryeministri shkruan se tashmë qytetarët mund të monitorojnë edhe reagimin e Policisë së Shtetit ndaj ankesës a kërkesës së tyre, vetëm me një klik nga smartfoni ose kompjuteri.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me Komisariatin e Ri Dixhital, ku është zgjeruar edhe hapësira për veprim e qytetarëve, të cilët ndër të tjera mund të monitorojnë edhe reagimin e Policisë së Shtetit ndaj ankesës a kërkesës së tyre, vetëm me një klik nga smartfoni ose kompjuteri, ju uroj një ditë të mbarë

https://apps.apple.com/…/komisariati-dixhital/id999101920

https://www.asp.gov.al/komisariati-dixhital-

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303