fbpx

Kryeministri Rama nis pushimet, përzgjedh jugun e Shqipërisë së bashku me gruan, fotoja

rama-dhe-linda-700x466.jpg

Kryeministri Edi Rama dhe familja e tij kanë nisur pushimet e verës, ku kanë përzgjedhur pikërisht jugun e Shqipërisë.

Rama ndodhet së bashku me gruan e tij, Lindën dhe djalin e vogël, Zahon.

Kryeministri është fotografuar gjatë ditës së sotme në një prej lokaleve të jugut, ku shfaqej i buzëqeshur pranë partneres së tij.

Fotoja është siguruar nga “Abc News”, siç mund ta shihni më poshtë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303