fbpx

Kryeministri Rama publikon foton me pamjet e mrekullueshme

rama-9-770x415.jpg

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një foto në rrjetin social Facebook teksa uron një dhjetor të paqtë. Kreu i qeverisë ndau edhe ditën e djeshme disa pamje nga Valbona magjike sikurse shkruante ai, të vendit mbuluar me dëborë.

“MIRËMËNGJES dhe në këtë ditë të parë të dimrit zyrtar, ju uroj një dhjetor të paqtë në rrugën e mbylljes së vitit” shkruan Rama.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303