fbpx

Kryeministri Rama publikon videon dhe jep lajmin e bukur

raMA-780x405.jpg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në rrjetin social Facebook nga gara që zhvilluan 300 garues nga 30 shtete në vendin tonë në kuadër të aventurës Rally Albania.

“MIRËMËNGJES

dhe me energjinë e 300 garuesve nga 30 shtete, që përshkuan 2000 kilometra nga jugu në veri me aventurën Rally Albania, duke shijuar mrekullitë e natyrës shqiptare, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303