fbpx

“Kryeministrit lërjani gotën e ujit të mbushur se i thahet fyti”. Basha qesh dhe ironizon Ramën: Nona dhe baba e së keqes

Screenshot_4-3.png

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha teksa ai i ka bërë një replikë Ramës, nuk ka ndalur aspak ironinë.

Basha kërkoi që gotën me ujë t’ja lënë të mbushur sepse i thahet fyti, ndërsa e cilësoi si “nona dhe baba e së keqes”.

“Kryeministrit lërjani gotën e ujit të mbushur që mos e ketë fytin e tharë. Dalja këtu për të përsëritur ato që thashë unë por të shtrembërua. Është nona e të keqes dhe baba e të keqes. Shikoni pak të dashur qytetarë se ku e vendos një debat që është për xhepat tuaja,” tha Basha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303