31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kryeministrja serbe dhe partnerja e saj bëhen me djalë

spot_img

Partnerja e kryeministres serbe Ana Brnabiç, ka sjellë në jetë një djalë.

Mediat lokale dhe zyra e kryeministrisë serbe raportojnë se, partnerja e kryeministres, Milica Gjurgjiç, ka lindur një djalë.

Ata shprehen se procesi i lindjes është zhvilluar në kushte normale dhe pa pengesa.

Foshnja e sapo sjellë në jetë nga Milica Brnbiç, është e ngjizur me fekondim. Mediat serbe shkruajnë se djali i kryeministres Brnabiç do të quhet Igor./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat