17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Kujt i shkojnë më tepër Jonida Maliqit apo Lori Hoxhës?

spot_img

Jonida Maliqi dhe Lori Hoxha njihen për stilin e tyre të veçantë në veshje.

Ato gjithmonë na sjellin tendencat e fundit të modës dhe influencojnë vajzat e reja për stilin e veshjes.

Kësaj rradhe Jonida dhe Lori kanë blerë diçka të përbashkët.

Sandalet e tyre “Giabito Rossi” nuk kishin se si të mos binin në sy, jo vetëm për shkak të veçantisë që ato kanë por edhe vlerës.

Sandalet “Giabito Rossi” kushtojnë 1295 dollar.

Jonida zgjodhi ti vishte ato në festivalin e RTSH-së ku mori edhe çmimin e parë.

Kurse Lori i kombinoi ato me fustanin jeshil për mbrëmjen e festave./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat