fbpx

Kulla më e lartë në botë, Burj Khalifa vishet kuq e zi

Screenshot_19-1.png

Kulla më e lartë në Dubai, Burj Khalifa është veshur kuq e zi në festën e flamurit tonë kombëtar.

Momenti special, kur Burj Khalifa vishet me ngjyrat e flamurit më të bukur në botë.

Kulla ka ndriçuar kuq e zi gjatë pasdites së sotme dhe ka qëndruar ashtu për të paktën dy minuta.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303