fbpx

Kur maska e Halloween-it është e përhershme (Foto)

klloun-lajmi.jpg

Ju prezantojmë me një burrë që nuk ka pse mendohet fare se çfarë do të veshë për Halloween.

Richie Esposito ka bërë tatuazh në fytyrë dhe duket gjithmonë si klloun. Për ta plotësuar “look”-un, ai lyen edhe flokët me të kuqe.

Berberi 32-vjeçar nga Kalifornia (SHBA) është katandisur kështu në mënyrë që të tërheqë sa më shumë klientë në dyqanin e tij.

klloun1 klloun2 klloun3 klloun4 klloun5 klloun6 klloun7 klloun8 klloun9
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303