fbpx

Kur nis mësimi online për studentët?

unnamed.jpg

Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë në faqen zyrtare në rrjetin social “Facebook” bën me dije se mësimin online në këtë Fakultet do të fillojë me 5 janar. Kujtojmë se ministrja e Arsimit bëri me dije se për shkollat e mesme dhe 9-vjeçare për shkak të festave mësimin do të nisë më 11 janar.Sakaq kujtojmë se nga 1 dhjetori në shkolla mësimi zhvillohej i alternuar, pra me prani fizike në shkollë dhe onlione.Ndërsa për shkak të situatës pandemike në Universitete studentët vijuan me mësimin tërësisht online

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303