fbpx

“Kur shoh të rinj që imitojnë Erionin e Elisën….”. Ironia e fortë e Manjanit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka ironizuar të rinjtë në politikë që imitojnë Kryebashkiakun Erion Veliaj dhe ministren Elisa Spiropali.

“Duhen të rinj në politikë?! Krejt dakort!

Po kur shoh të rinj që imitojnë Erionin e të reja Elisën,më duken këta të vjetrit yje…”, shkruan Manjani.