16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

‘Kur të zënë tështimat’ në emision si Bes Kallaku /video

spot_img

Gjatë trasmetimit të “Telebingo Shqiptare”, ishin të ftuar Erion Isai, Olsi Byluku dhe Bes Kallaku ndryshe nga herët e tjera të cilët jemi mësuar ti shohim në “Be Coffe” në Tv Klan.

Erion Isai zgjodhi të ndante me publikun një moment vërtet gazmorë me kolegun e tij Bes Kallaku të cilin e kishte zënë alergjia gjatë emisionit dhe tështinte pa pushim.

Më poshtë keni videon:

 

“Kur të zë e tështitura në shfaqe…hajde mbaj të qeshurën…”, shkruan poshtë videos aktori i humorit Bes Kallaku./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat