13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Kush ia ka rrëmbyer zemrën Nicki Minaj?

spot_img

Nicki Minaj ka ngritur temperaturat me postimin e saj të fundit në Instagram, të cilit nuk i ka rezistuar as Lewis Hamilton.

35-vjecarja publikoi pamjet me një body të kuqe dhe çizme të gjata, ku dukeshin qartë linjat e saj trupore.

Piloti britanik që dyshohet se ka nisur lidhje me reperen, tregoi pëlqimin për këtë fotografi duke i bërë koment ‘një zemër’. Kujtojmë se të dy ishin së bashku në Dubai ku u fotografuan duke dalë jashtë një hoteli.

Ndërkohë, me këtë postim, Nicki njoftoi ndjekësit se tre projektet e saj ‘Women Like Me’, ‘Goodbye’ dhe ‘Transformer’ janë në treg. Reperja ka disa kohë që flitet për histori dashurie me Eminem dhe Lewis, por nuk dihet kush është ai që i ka rrëmbyer zemrën.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat