fbpx

“Kush vdes në këmbë???”. Gentian Zenelaj mes trishtimit dhe përlotjes për ndarjen nga jeta të artistit të madh

gent.png

Moderatori dhe aktori Gentian Zenelaj ka reaguar pak më parë për ndarjen nga jeta të artistit të madh Guljelm Radoja. Zenelaj teksa publikon foton e të ndjerit, shkruan se është i pikëlluar nga ky lajm.

“Kush vdes në këmbë???

Burrat si ty miku im.

Më trishtove shumë Profesor i dashur.

Qofsh i parajsës Gulielm Radoja.”, shkruan Zenelaj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303