fbpx

Kuvendi hap dyert për vizitorët me rastin e festave të nëntorit

Kryesia-e-Kuvendit.jpg

Tashmë është bërë traditë “Dyert e Hapura” nga Kuvendi i Shqipërisë më datat 28 dhe 29 nëntor,

Edhe këtë vit vizitorë vendas dhe të huaj do të shikojnë nga afër ambientet e Kuvendit. Për ta do të shpërndahen falas çanta, t-shirt-e dhe stilolapsa me thirrje ndërgjegjësuese.

Ndërkohë salla e Seancave plenare do të presë vizitorë në datën 28 nëntor nga ora 10:00- 15:00 dhe në datën 29 nëntor në orarin 17:00-19:00.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *