Kylie dhe Khloe tregojnë format trupore

Motrat Kylie Jenner dhe Khloe  Kardashian kanë pozuar për përgatitjen e linjës së re të kozmetikës Koko Kollection Round 3.

Linja e re e dy bukurosheve u publikua të premten, në datë 7 Qershor.

Ato kanë pozuar në një dysheme rozë, derisa Jenner kishte vendosur kokën tek barku i Kardashian.

Të dyja ishin veshur me ngjyrë ari në mënyrë që përputheshin me sfondin promovues. /real-news.tv/

 

View this post on Instagram

3 MORE DAYS! Koko Kollection Round 3 launches this FRIDAY June 14th at 3pm pst only on KylieCosmetics.com ✨?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on