fbpx

Kylie Jenner fotografohet nga jahti i ditëlindjes

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfi, në Itali.

Kylie është mjaft aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron ti shfaq linjat e saj të trupit të cilat janë perfekete. Kësaj radhe  Kylie ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta dhe të bardha.