fbpx

Kylie Jenner tregon ‘sëmundjen’ që e detyroi të shtrohet në spital

466184530.jpg

Miliarderja Kylie Jenner  këtë javë s’ka mundur të jetë pjesë e Balmain Fashion Show, që u zhvillua në Paris pasi ajo u shtuar në spital.

22-vjeçarja me anë të një postimi ka ndarë me fansat një mesazh rreth situatës aktuale.

“Siç e dini, unë isha duke u përgatitur për të shkuar në Paris për shfaqjen e Balmain në Paris për fillimin e koleksionit tim me Olivier. Fatkeqësisht, unë jam vërtetë e sëmurë dhe nuk jam në gjendje të udhëtoj. Jam e mërzitur që s’mund të jem në këtë shfaqje por e di se ekipi im i mahnitshëm dhe miqtë e mi janë në qytet për ngjarjen”.

Këtë javë u raportua se Kylie është në spital për shkak të një gripi.

“Krijimi i këtij koleksioni me Olivier ka qenë një ëndërr”, shtoi ajo.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303